hotel Gradonna Mountain Resort

Vyhledávání zájezdu
Gradonna Mountain Resort - Rakousko - Tyrolsko - Matrei / Grossglockner

Gradonna Mountain Resort

Rakousko » Tyrolsko » Matrei / Grossglockner

, Hotel starstarstarstarGradonna Mountain Resort

Počet termínů:

43 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: hotel Gradonna Mountain Resort
Kategorie hotelu: ****+
Ubytování
Komfortní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, sedací kout, u některých je i rozkládací pohovka, bezpečnostní schránku (v ceně), fén na vlasy a balkon.
Poloha
V roce 2012 nově postavený čtyř a půl hvězdičkový hotel Gradonna Mountain Resort se nachází v krásné poloze, přímo u sjezdovky a uprostřed horské krajiny. Sjezd na lyžích je za dobrých sněhových podmínek možný až k domu. Do centra střediska Kals se dostanete po cca 2 km, kam vás zaveze hotelový shuttle. Vstup na trasu pro běžkaře je možný po cca 200 m
Vybavení
Komfortní hotel vyzařuje jedinečnou atmosféru a je vybaven recepcí, vstupní halou, výtahem, čítárnou, světničkou, w-lanem (v ceně), jídelnou na snídaně, jídelním sálem, restaurací, barem a vinárnou a lyžárnou. Parkovací garáž je zde také (dle dispozice).
Aktivity
Wellness zařízení (v ceně) je se třemi krytými bazény (07.00-20.00 hodin), finskou saunou, biosaunou, sanáriem, parní lázní, infrasaunou a s posilovnou ( vše 14.00-20.00 hodin). Solárium a masáže lze přiobjednat za poplatek. K dispozici je i hlídání děti (3-10 let) a dětský klub (denně kromě soboty, 09.00-21.00 hodin).
Minimální počet nocí
1
Stravování
polopenze PLUS se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů se specialitkami Východního Tyrolska, odpolední svačinka, večeře menu o několika chodech resp. bufet

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...