PELION wellness hotel

Vyhledávání zájezdu
Pelion - Maďarsko - Balaton

Pelion

Maďarsko » Balaton

, Hotel starstarstarstar

LM


Pelion

Počet termínů:

102 termínů / 23 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Balaton - transparent 4°C
Zítra Počasí v Balaton - transparent -2 - 4°C
15.12. Počasí v Balaton - transparent 3 - 7°C
16.12. Počasí v Balaton - transparent 3 - 3°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: PELION wellness hotel
Popis
Hotel Pelion se nachází v centru města, uprostřed parku přímo nad léčebnou krasovou jeskyní, do které se hosté hotelu dostanou krytou chodbou. Tato jeskyně byla objevena v roce 1900 a v roce 1982 byla vyhlášena za léčivou jeskyni. Změřená délka jeskyně je 360m. Hotel byl otevřen 1.7.2003.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, sociální zařízení, klimatizace, minibar, TV, telefon, možnost internetu, fén, balkon (u většiny pokojů)
Poloha
Tapolca, 11km severně od Balatonu a 160km od Budapešti, původně slovanské jméno znamená ¨teplá voda¨. Centrum města zve k romantickým procházkám kolem jezera s vodním mlýnem.
Vybavení a služby
Restaurace, bar, kavárna, Wellnesový ostrov – zážitkový (250m2, z části zakrytý), dětský, plavecký bazén (225m2 květen-září), 2 kryté termální bazény (15x15m), tenisové a squashové kurty, fitnes, masáže, vířivka, beauty služby, léčebná krasová jeskyně spojená s hotelem krytou chodbou. Hotel provozuje bezplatnou dětskou školku pro děti ubytovaných hostů.
Od roku 2015 je hostům k dispozici venkovní tobogán!!!
Vzdálenosti
z Brna 300km, z Prahy 510km
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí, využití Wellnessového ostrova (bazény, sauna, fittnes, gymnastika), zapůjčení županu, využití léčivé jeskyně pod hotelem, parkování

V ceně silvestrovského pobytu je Silvestrovský večer s večeří, programem a ohňostrojem! Dne 1.1.2018 je uvolnění pokojů do 14hodin!!
Stravování
polopenze formou bufetu
Cena nezahrnuje
pobytová taxa 1,7Eur/osoba nad 18 let, noc, splatná na místě

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.