Termální Hotel Avita

Termální Hotel Avita, Rakousko, Burgenland, 2.1.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 123320934

Termální Hotel Avita

Rakousko » Burgenland

, Hotel starstarstarstarTermální Hotel Avita

Termín:

2.1.2018 - 4.1.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 660 Kč ()


Popis
luxusní hotel se nachází přímo u termálního centra, s kterým je spojen krytou chodbou. Klienti hotelu mají možnost využívat i hotelový komplex saun a fitness. Součástí hotelu je i restaurace, bar, vinotéka, taneční koutek.
Ubytování
velmi kvalitně zařízené pokoje (32m2) pro 2 osoby s možností přistýlky (na vyžádání možnost rodinných pokojů) se sociálním zařízením, klimatizací, balkonem, telefonem, TV, minibarem, fénem, internet. přístupem zdarma.
Poloha
Bad Tatzmannsdorf
Cena zahrnuje
ubytování, polopenzi, odpolední zákusek s čajem, láhev minerální vody na pokoj, celodenní vstup do termálních lázní, vstup do hotelových saun a fitnes, zapůjčení koupacího pláště a osušky, zapůjčení kol, hůlek na Nordic Walking, kryté parkovací místo pro 1 auto, internetový přístup
Cena nezahrnuje
pobytová taxa 2,50Eur/ dospělá osoba, den – povinný příplatek splatný na místě
možnost pojištění léčebných výloh v zahraničí za 16,-Kč/osoba, den nebo komplexní pojištění včetně pojištění storna pobytu za 36,-Kč/osoba, den, 1/1 pokoj 460,-Kč/noc, domácí zvíře 500,-Kč/noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pavel Hégr - ČESTYL, IČ 65852648.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK