Dovolená Radenci

Detail destinace

Radenci Slovinsko - transparent

Nabízíme 3 ubytovacích kapacit za cenu 1 395 Kč - 9 870 Kč.

Radenci – znamenitá léčba pro srdce i mysl

Uvažujete o dovolené ve Slovinsku a rádi byste vyzkoušeli také některé z tamějších lázní? Pak vám můžeme vřele doporučit vyhlášené Radenci s proslulými léčivými prameny.

Minerální voda Radenska je pověstná svou kvalitou

Přírodní zdroj minerální vody byl v Radenci objeven již v roce 1833. Okouzlující městečko se nachází v severovýchodním Slovinsku při hranicích s Rakouskem a Maďarskem, na pomezí Panonské nížiny na břehu řeky Mury. Zdejší termální prameny a vyvěrající minerální voda Radenska jsou věhlasné svou kvalitou a léčebnými vlastnostmi.

Pobyt v Radenci je mimořádně vhodný zejména při srdečně-cévních onemocněních či vysokém tlaku. Místní voda také pomáhá léčit poruchy metabolismu a neurologické potíže. Lázeňský komplex však kromě prvotřídních léčebných procedur nabízí i množství relaxačních a zkrášlujících programů. K dispozici je samozřejmě aquacentrum s rozlohou 1 460 m2, kde si můžete aktivně odpočinout ve vnitřních i venkovních termálních bazénech, vířivkách, vodních masážích či saunách.

Co vše na vás v Radenci čeká:

  • zdravotní centrum Tri srca – rehabilitace po infarktu či mrtvici, po kardiovaskulárních operacích, léčba obtíží krevního oběhu či osteoporózy dolních končetin, angíny pectoris, vysokého tlaku,
  • wellness centrum – založeno na principu ájurvédy (rovnováha těla, mysli a duše) a nabízí ájurvédské i jiné masáže, aromaterapii, čokoládové či bahenní zábaly a mnoho dalšího,
  • plně vybavené moderní aquacentrum – termální bazény, vyhřívaný plavecký bazén, vodopády, teplé gejzíry, vířivky, podvodní masáže, sauny,
  • salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum,
  • příjemné ubytování v lázeňských hotelích s bohatým sportovním programem – gymnastika, cvičení ve vodě a další,
  • možnosti procházek okolní přírodou, tenis, solárium, vyjížďky na koních, splavování řeky Mury, golf, paintball, lety balónem.

Kromě toho je do Radenci opravdu rychlá cesta – z Brna sem autem dojedete cca za 4 hodiny. Pro více informací o ubytování, lázních či wellness nás neváhejte kontaktovat.

Výsledky hledání
Náš tip
Hotel RADIN A

Hotel RADIN A

Slovinsko » Radenci

264 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: SN, PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Izvir

Izvir

Slovinsko » Radenci

395 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Hotel Radin A

Hotel Radin A

Slovinsko » Radenci

54 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 10 míst

autobus vlastní


další nabídky >