Lyžování v Alpách

Lyžování v Alpách

Lyžování v AlpáchAlpy jsou překrásné místo, kam vzít na lyžování celou rodinu nebo kde krotit strmé sjezdovky. Objevte výborně organizovaná lyžařská centra, užijte si příjemné ubytování v hotelech, rezidencích nebo ve stylových horských chatách a zjistíte, že lyžování v Alpách je přesně to, co hledáte:

 

  • Rakouské Alpy – nabízí kvalitní lyžování v nejmodernějších střediscích často nepříliš vzdálených od českých hranic. V oblíbených lokalitách Štýrsko, Salzbursko, Tyrolsko nebo Korutany (ledovec Mölltal) si užijete množství skvěle vybavených lyžařských středisek. V oblasti Dachstein West leží známý Dachsteinský ledovec – ráj pro lyžaře a horolezce. Lyžování v Alpách, to jsou horská střediska, propojená mnoha moderními lanovkami.

  • Francouzské Alpy – přírodně členitý lyžařský terén, závratná výška a dlouhá lyžařská sezóna ve spoustě přírodního prachového sněhu. Právě takové podmínky nabízí oblasti SavojskaVal-d'Isère, Paradiski nebo nejvýše položené lyžařské středisko v Evropě Les Trois Vallées.

  • Švýcarské Alpy – moderní vleky a oblíbené skiareály v okouzlující krajině Wallis, Zermatt nebo Graubünden.

  • Italské Alpy – ideální místo pro lyžování v Alpách nejen o prázdninách. Užijte si obrovký komplex středisek dostupných s jedním skipasem – Dolomiti Superski: Val Gardena, Val di Fiemme či Cortina d'Ampezzo. Nebo zvolte známé středisko Livigno a budete minimálně stejně nadšeni!

Kdy si lyžování v Alpách užijete?

Většina alpských lyžařských středisek Vás uvítá obvykle až do března, ve vybraných střediscích si zábavy užijte do sytosti dokonce až do května, ale lyžování v Alpách na ledovci je možné provozovat celoročně. Alpy znamenají pohostinnost, dobré jídlo a lyžařskou pohodu nejen v zimě!